מלא עוד כוס, חבר.

שתה רעל

היום בבית המשפט בהאג נפל דבר.

עוד חודש בית הדין הזה ייסגר ואיזו גראט פינאלה יש לנו פה, אם תשימו לב, בית המשפט נאות לגזור על הסרבי המואשם ברצח עם מוסלמי ביגוסלביה לשעבר גזר דין חמור, זה כמו שפה פתאום היו לוקחים לנו את בוגי יעלון ושמים אותו על מזבח האשמות וחורצים את דינו על מעשיו אי שם בעלום כנגד מוסלמים.

הסרבי לא ויתר, לכאורה, הוא שתה רעל והתאבד שניות לאחר שהורשע באמירה "אני לא פושע מלחמה" וגם האשים אותם שהם לא באמת בית משפט ומעשה מי הם בכלל.

אם נפנה לשאול מי הם הנאורים מבית הדין בהאג, תאמינו או לא נגיע רחוק וגם הקרוב, בקרוב זה מזכיר את אהרון ברק וחבר כת הבונים החופשים, שהם למעשה החליטו להשתלט על החוק ומתי שבה להם הם פשוט מפעילים אותו.

אבל לא קמנו לדבר עכשיו על הבונים החופשיים ובתי המשפט, לא לשם כך התכנסנו, למעשה אנחנו רואים את המתאבד לכאורה מחזיק כוס, אומר מה שאומר ואז שותה, יופי, לבריאות, מי מזג לך?

 

מה הוא החזיק כוס נוזלים לאורך כל המשפט? מי מילא את הכוס? אייך בנאדם מסתובב עם כוסית צ'יסר רעל מקצועי לאורך תחילת הדיון? מישהו מזג לו בחוץ? מי הגיש לו את הדרינק?

ההתאבדות באשר היא אינה יכולה לבוא בצורה של הכנה עצמית, מישהו נתן לו עזרה, השאלה היא האם העזרה הזאת באה מבית המשפט עצמו? או שמה הוא כשלעצמו מתוך עמו בחר למות כפי שעשו "עולי הגרדום".

הסרבים לאורך כל הדרך התאבדו, הם לא נתנו את עצמם לבית הדין בהאג, הם גם לא הכירו בו כאחד שמוסמך לשפוט אנשים ברמה העולמית, הרי אם כך הדבר היה על אסד "הקצב מדמשק" להיות שם לפני שנים, אך כפי שאמרנו לבתי המשפט יש אג'נדה משלהם מתי לפועל ומתי לשקוט.

הסרבי לא היה לבד, הוא קיבל את המשקה, השאלה היא מי מזג לו, הרי לעצמו לא יכול היה למזוג, גם אם חפץ, הרי הוא היה תחת השגחה, ולפיכך נותרו מספר שאלות:

האם שתה רעל שעות לפני כן היות וידע את גזר הדין הצפוי לו וכל מה שראינו זאת הצגה?

האם הוא קיבל את הכוסית בתוך האולם מאחד השופטים?

האם נאלץ להתאבד לאחר שקיבל איומים על אנשי שלמו?

ועוד שאלות רבות וטובות.

השופט ביקש להשאיר את הכוס באולם בית המשפט היות וזאת עכשיו "זירת רצח".

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *