גָאֹה גָּאָה, סוּס וְרֹכְבוֹ רָמָה בַיָּם

אמיר פרישר גוטמן

האם אמיר פיישר גוטמן שיקר לעם ישראל?

טוב, זאת לא פעם ראשונה שעובדים עלינו, בואו נאמר את האמת, אבל הפעם מסתבר שבשביל יחסי הציבור יתכן כי גוטמן ניסה להביא אותנו למצב שבוא הוא קיבל טיפולים כיומוטרפים סתם כך כי התאים לבית החולים להשריש לו אינפוזיות על מנת להשיל את שעריותיו מגופו?

גוטמן אף טרח לצלם סרט, אשר מוביל את הצופים לתובנה כי למעשה אין לו "סרטן" וכי אין לו כל מחלה ובעצם הרופא התרשל ולא באמת טיפל בו כיאות לחולה (אם בכלל היה חולה), אממה, בדיקות שונות וחוזרות מראות כי בית החולים ישב בשקט רק בגלל החיסיון הרפואי של הפציינט שלו.

בית החולים ישב בשקט לא בשביל לאשר את טענות גוטמן, אבל בגלל חסינות רפואית אשר מצויה עבור כל חולה, אבל כאשר גוטמן החליט להיכנס למים תחת השפעת סמים הוא לעשה הביא את המשגל שלו לתבוע את בית החולים ברשלנות רפואית מה שגורם לבית החולים להוציא הודעה "גוטמן היה חולה סרטן".

עכשיו אנחנו המומים, הרי כל מסע יחסי הציבור של הגוטמן לייצר עצמו כמעונה וכאחד שנרמס על ידי המערכת קורס לנגד עיננו לאור העובדה כי בבית החולים משחררים הודעה שכזאת.. הרי אם זה נכון גוטמן נוכל!

טוב, זאת לא פעם ראשונה שאנו רואים חד מיני עושה דברים בצבע, הרי הם יצירתיים יותר, מיוחדים יותר כהגדרתם, לפיכך הם מבקשים כל הטלוויזיה והרדיו והאירוויזיון יהא שלהם, אבל גוטמן ניסה לעקוץ את דעת עם ישראל, יתכן כי מהסמים שובשה דעתו, ויתכן כי נכנס למצב פסיכוטי והסובבים אותו דיברנו אותו לדבר שטויות.

אמיר פיי

הבועל של גוטמן מבקש כסף, טכנית לאור העובדה כי היה שותף בסוד העניין הרפואי שלו, מן הסתם יש לקחת אותו למשטרה ולהגיש נגדו תלונה על סחיטה באיומים של בית החולים, יש לבדוק באם הוא לא השתמש בעצמו בסמים ועכשיו הוא לא ראוי לגדל את הילד אשר מסתובב איתו.

אז לפני שעושים לכם יום גוטמני, קחו בחשבון אולי ניסו לעשות עליכם סיבוב.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *