מטבע ורטואלי

הפדרל רזרב בוחן הוצאת מטבע וירטואלי.

רעיון לא רע בפני עצמו, הרי כל השוק הולך לשם, כולם הולכים לוירטואלי, באם אתם מאמנים בנייר מדוע שלא תאמינו בוירטואליות?  מה רע בזה… הרי את הנייר הם כל הזמן מחליפים, אז מה זה משנה?

ביטקוין

והנה ביטקוין נסק ל 11,200 דולר אבל ירד חזרה בשעות אלו ל 9,500 $, המניפולציות על השוק קשות, חלק רוצים לממש ישר וחלק פשוט עתים פנימה, אנשים מוסרים את הפנסיות שלהם לתוך הביטקוין, דבר שהזאב אינו ממליץ כלל, אם אתם נזילים כנסו בביקויין אחד ותראו אייך אתם מסתדרים עם זה נפשית.

עם ביטקוין אפשר להמר באתרי ההימורים ככה שאין בעיה על מה לבזבז את הכסף, באמזון עוד מעט יקבלו ביטקוין, ואז כל הסוחרים יפתחו ארנק אלקטרוני, רבותי אנחנו לפני פיצוץ.. פיצוץ טוב.

העניין הם לא השקת המטבע, והעניין הוא לא המטבע, מי כמונו מעריך כסף מזומן, אין יותר ממנו נאמן, אבל מה, השוק נסגר על העולם, הבנקים הפכו להיות הוצאה לפועל של רשויות המס, ולכן חייב כל אדם להחזיק ארנק שכזה, אפילו סתם שיהיה כמו אי מייל שלא פעיל, אף אחד לא לוקח לך דמי ניהול חשבון!!!

כל כך נלחצו שם בבנק הגדול, הפדרל רזרב,  עד אשר הם שוקלים בעצמם להוציא מטבע וירטואלי, הרי עוד מעט לא יהיה לכם מה לעשות, הם מחוץ למשחק, ולכן הם בודקים חלופות, אבל עד שהפדרל יקים מטבע, בינתיים קמו כבר עוד 1,000 מטבעות נוספים, וכל מה שנותר להם זה ללקק את מה שנותר על הרצפה.

כתבו לנו אם אתם מעוננים לרכוש ביטקוין.

נדבר..

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *