שועט ל 100

מטבע ורטואלי

דיו דיו דיו

הביטקוין דוהר, ואיתו כל השוק, הוא חצה את התשע אלף ועכשיו הוא בדרך לתשע וחצי .. העשר בדרך וגם זה ייפרץ כי הרגולציה חנקה את השוק ואין לאן לברוח, יש רק מטבע וירטואלי זה או אחר .. אבל וירטואלי לשלטון.

כל השוק תקוע, הריבית בתחת, האיחוד האירופי סגר את השוק וחנק אותו, עשה להם ריבית שלילית והאירופאי הממוצע מבין שאם הוא רוצה להרוויח שלא נדבר על כך שאם הוא רוצה להעביר כסף לחבר (כי מותר לחלק מתנות לחברים) אז הוא צריך להיות בביטקוין.

אתר ההימורים עלו את הנושא והם כבר נותנים להמר בביטקוין, עוד מעט זונות השוק יקבלו ביטקוין בשביל דפיקה בעמידה, טוב נו, לא ביטקוין שלם אלה איזה 0.002 ביטקוין יספיק בשביל לקבל איזה יניקה טובה ברכב, אתה תיתן בארנק העברה והיא תיתן שאיבה.

מטבע ורטואלי

ככה זה, אם אסור לעשות משהו, טבע האדם למצוא את הפרצה, הבנקים הגדולים חשבו שאם הם ישתלטו על הממשלות הם יכתיבו את השוק, כפי שאמר רוטשילד ,תנו לי לשלוט במחזור של הכסף ואתם תחוקקו את החוקים", עכשיו אף אחד לא שולט על השוק, בשביל לשלוט על השוק צריך להוריד את השלטר.. והם לא יורידו את השלטר.. הם זקוקים לו.

השוק רותח, הוא עוד לא התפוצץ, הוא לא הגיע למצב רתיחה, השוק צמא להעביר כסף מאדם לאדם, השוק רוצה פתיחות ולא סגירה כפי שעשו לו הבנקאים בדמות סטנלי פישר, שישב יותר מדי זמן על הביצים של שולחיו, ועכשיו כולם יכולים להעביר מטבעות כי הם שוות כסף.

הזאב מוולסטריט

החלפן המקומי כבר מתכסה על הביטקוין בשוק ונותן כסף מזומן, הוא לוקח עמלה של 5% וזה עסקה מצוינת בשבילו, הביטקוין עף באוויר ומתעצם והנה כולם מתאימים עצמם אליו.

רוצו לסחור.

נדבר.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *