הנסיך בן טלאל והפיגוע בוגאס

סעודיה

הנסיך בן טלאל נעצר בסעודיה על ידי המלך החדש, כחלק מסיפור הכיסוי המרכזי הוסבר כי המלך מבקש לייצב את המלכות שלו בכך החליט לבצע שינויים, חלקים מול אנשים בעלי כוח פוליטי וכללי וחלקם חתרנים בלתי נלאים.

סעודיה

המלך עצר עשרות אנשים ואף טרחו לספר לעולם כי הם קשורים לפרשות שחיתות  ובעצם השינוי אשר מבקש המלך להביא בסעודיה הוחלט כי יש להלחם בשחיטות בכל המקומות גם מול אנשים בעלי אמצעים וכוחות פוליטיים גדולים ככל שיהיו בממלכה הסעודית.

אפילו את האיש הערבי העשיר בעולם עצרו, והוא עדיין עצור (היו כאלה שחוסלו בתאונת מסוק .. ).

זוכרים את הפיגוע בווגאס כאשר אדם החליט לטווח בבאי הפסטיבל כאשר הוא סגר עצמו בקומה של המלון ומשם החל לירות בקצב אש על כל האורחים?  זוכרים אייך היה לו קל מאוד לבצע את הכל ואף אחד לא טרח במשך דקות ארוכות לנסות להתגבר על המפגע ..   כ 50 איש מתו ועשרות נפגעו.

הטווח בוגאס

אז מה הקשר הישיר בין הפיגוע לבין  המעצר של החתרנים הבלתי נלאים בסעודיה ובין בין טלאל?

קבלו:

מסתמן כי בן טלאל הוא הבעלים של הקומות במלון אשר ממנו נורו היריות ויתכן כי הוא זה שרקם את הקשר אל מול מבצעי הפיגוע (כי הוכח שישנם עוד אנשים אשר היו מעורבים בפיגוע – למרות הדממת אלחוט).


בן טלאל

בקישור פה ניתן לראות מי הבעלים של הקומות מהם ירה פאדוק בטבח מלאס וגאס השנה:

 

בקישור פה ניתן לראות מי הבעלים של החברה לעיל (טאלל):

About Us

הסעודים כסעודים, עוד  סוחבים עליהם את פיגוע 11/09 ששם הם מואשמים במימון בין לאדן וכל הח'ברה אשר ביצעו את הפיגוע ואף ישנה דרישה בארה"ב לתביעה כספית אדירה, והנה לפתע אנו רואים פעולה ישירה של הממשל הסעודי כנגד בעלי הקשר מתוך המדינה שגרמו כביכול לפיגוע האדיר בוגאס.

אם יוכח שבן טלאל היה בין מממני הפיגוע אז אתם לא צפויים לראותו בטווח הקרוב, לא משנה מה יספרו לכם מדוע אינכם רואים אותו כמו אתמול שלשום..

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *