החוק הצרפתי, המדינה לא.

צרפתי

הבגט עלינו.

ראש הממשלה מנסה לקדם חוק שאוסר לחקור ראש ממשלה מכהן, כלומר, ניתן יהיה לחקור אותו אח"כ או לפני כן, מצב זה נועד למנוע חיסול ממוקד של בעלי תפקידים בכירים, או שיוקיעו אותם עוד בטרם יקבלו את המפתחות.

לאחרונה אנו עדין לכל מי שעתיד להגיע לשלטון יתכן כי יעבור סיכול ממוקד, אם זה מהימין או מהשמאל, אם זה מהצד או מהאמצע, מה שמאוד מטריד זה העניין שלמעשה כולם יכולים להיות נשפטים כי הכל שפיט, מחר יגידו הטרדה מינית, מחרתיים בצע כסף, הגדיל לתהות עמית סגל בעניין של דוד ביטן שכך לפתע קיבלו כותרת בעיתון ידיעות אחרונות אודות מעשיו של האחרון בדיוק שהוא באמצע להריץ את החוק.

באתר "קונספיל" כבר מזמן טענו שיש דברים בגו, שהכוחות אשר מצויים בשטח לא בוחרים בשום אמצעי על מנת לחסל את השרץ אשר עומד לנגדם, בין אם זה היה אריאל שרון דאז ולבין אם זה היה רחבעם זאבי, כולם ניתנים לחיסול,  אפשר אפילו לתהות האם דן מרגלית חיסל את רבין באמצעות הפרסום של חשבון הדולרים שלו בכך ששאף לקדם את שמעון פרס.

אם נניח כי דן מרגלית השחיל לרבין את פרסום החשבון דולרים שלו בכוונת מכוון אזי יהיה אפשר לומר שהחוק הצרפתי הוא טוב ליהודים, הוא טוב כי אם יש משהו מסריח עדיף שיסריח עוד טרם התפקיד ולא יהפוך למוקד של סחיטה באיומים כי פתאום אומרים לנו שגם עוד 20 שנה יחקרו פה ראשי ממשלות היות יש מה לחקור.

רבין דולרים

אז אם לחקור לחקור לפני, ולא שפתאום כל הנשמות הטובות יקומו ויגידו פעם מזמן היה איזשהו עניין ועכשיו הגיע השעה לטפל בזה, אם יש מה לטפל, טפלו לפני שהאיש מקבל את השררה.

מצחיק הדבר שיש עיתונאים אשר מגיע אליהם חומרים מסויימים והם בורחים שלא לדבר על כך עד ליום שמתאים להם, או לחלופין לשתוק תמורת בצע כסף,,, וזה חוקי מבחינתם…

אז אייך אומר המשפט הצרפתי הידוע "רק הבקבוק הראשון יקר"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *