האם שיר צדק מהפועל באר שבע מעורב בעירוי דם עזים?

הפועל באר שבע

מהו אותו חומר מיסטורי אשר הפועל באר שבע מסתירה מעם ישראל, מדוע אין חקירה מקיפה אודות כל השחקים אשר מצויים באמתחתה  של אלונה ברקאת (האישה שמדברת בפה סגור) יקירת הבונים החופשיים.

לאחרונה הראו מספר אוהדים בשלל קבוצות כי הפועל באר שבע קיבלה אנרגיה מעבר למצופה בשתי האליפויות אשר זכתה בהם, רמת האנרגיה עלתה בדרך כלל לאחר הדקה השבעים מה שמורה כי פעילות העירוי נעשתה במחצית המשחק כפי שנהג לבצע לואי אמסטורונג.

לואי אמסטרונג נהג במעברים של הרכיבה באופנים כאשר הם היו בוואן (רכב ההסעות) לצרוך דם על מנת להגביר את הכדוריות האדומות, עם זאת שחקני כדורגל אינם נוהגים לבצע זאת לאור כמות האנרגיה הנדרשת למשחק עד להגעת אלונה ברקאת לקבוצת העזים,  דם עזים זה דם שידוע כנצרך על מנת לייצר השבחה.

מחבק עז

הרבה ידוענים עוסקים בדבר הזה, דם עזים, עם זאת בענף הכדורגל הנושא די חדש, לכן התקשורת שותקת בעוד היא יודעת בברור כי מעורב פה חומר אשר יכול לזרוק את הפועל מכל הליגות כולל הליגה שלנו, 40 שנה הם חיכו, אבל בסוף לא יכול יותר ולקחו חומרים אסורים, לא רק שיר צדק, כול השחקנים היו צריכים לעבור בדיקה שכזאת, ואבל התקשורת איתם – זה הפרוייקט שלהם, מליונים הושקעו והתקשורת לא יכולה להכיל את הביזיון שנתפסה במערומיה.

שמעון פרס

שיר צדק לא לבד, צריך להדיח את כל הקבוצה ולמחוק לאלתר את האליפויות שלהם, מישהו באיגוד האירופי טעה ובדק מה שלא היה צריך לבדוק ועכשיו אין אפשרות לכסות על כך, מוטב להתאחדות שתסביר מה עלה בגורל כל הבדיקות שנעשו עד היום בהפועל באר שבע..


כוחות המאגיה אשר גויסו לטובת בירת הנגב יהיו לה לרועץ.

רב הנסתר על הכוזר

פרטים בהמשך …

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *