טרור הביטקוין.

בורסה

למה בדיוק נולד הביטקוין?

יום אחד צץ לנו מטבע חדש, מטבע מסוג שלא הכרנו, מטבע זהוב שאיננו נראה בגשמיות, מטבע וירטואלי, והנה החל העולם סוחר במטבע, אבל מי בדיוק עושה בו שימוש? ספקולנטים בבורסה? אזרחים רגילים? האם בשביל קולה אתה צריך ביטקוין?

מטבע ורטואלי

השוק השחור ייצר אותו, הוא חיפש פתרון לרגולציה העולמית אשר משתלטת על העולם, הרגולציה מבקשת מכל גוף אשר נדרש לסילוק כספים של לקוחותיו במסגרת שוק ההון יאלץ לקבל את אישור יו"ר הרשות לניירות ערך באותה מדינה.

בורסה

בישראל החלו לבצע זאת עם התחלת הרדיפה אחרי האנשים אשר ניהלו אופציות בנאריות, אלו אנשים אשר הבטיחו ללקוחות רווחים וכאשר הלקוח שם את הכסף בחשבון שלהם, הם החלו לשחק נגדו בשוק וגרמו לו להפסיד, סוג של קזינו אבל עם הקונספציה שאתה ממש ממש יכול לבחור לך את הקלפים.

יו"ר הרשות לניירות ערך ניתקל בלקוחות זועמים ומיד החל לסגור להם את אופציית הסליקה של הכסף ובעלי החברות החלו לשווק לחול וגם שם סגרה הרשות את הדלת ובכך מנסה הרשות להמשיך לסגור את הדלת על מסחרים נוספים ולהותיר את השוק בידי הגדולים ביותר בשוק ולהעיף את הברוקרים הקטנים.

שוק ההון

מה לסיפור זה ולביטקוין? הסיפור הוא פשוט, ככל שהדלת נסגרת צריך להעביר עדיין כספים, כי מעלמי המס חוגגים, וגם רשויות החוק חוגגים, רשויות הביטחון.

נגיד שאתה ראש הסי אי אי, ואתה צריך להעביר כסף לאיזה תא שלך, אייך תעשה זאת? הרי גם אם משלם המיסים האמריקאי מסכים לכך העברות בנקאיות נתקלות בקיר של הרשות לניירות ערך – הרי שם הם לא מרשים להעביר כסף מגוף לגוף ללא פיקוח ובידיעה מלאה מי בעל החשבון באותו גוף  (לכל לקוח יש חשבון – יוזר).

לכן אתה בתור ראש הסי אי אי הייתה מעביר כסף בביטקוין, כי הרי שם אין רגולציה, שם יש בשפע מטבעות, ואם אתה שולט על המחזור של הכסף אתה שולט למעשה על כל השוק, אם תעביר 10 מליון בבטקוין ותעשה מניפולציה על השוק המטבע יאמיר מעלה מעלה והנה ה 10 מליון הפכו להיות 200 מליון.

מסחר

הצד השנה שרוכש מימך את המטבע ב 10 מליון יודע שתהא מניפולציה על השוק ואז הוא גורף את הרווחים בזמן שהשוק גועש כתוצאה מיד מכוונת… וכולם נהנים.

בשוק הביטקוין ניתן לרכוש נשק, סמים, אלכוהול, ולמעשה על דבר לא חוקי, כי לביטקוין אין רגלים, אין לו צורה מוחשית, חשבונות ביטקוין נפתחים ונסגרים כמו גרביים של שמעון פרס כאשר היה בקיבוץ, תזמין מה שתרצה ותשלם, זה השוק האמיתי של המטבע.

כל פעם שיש גאות ומיד שפל תדעו שמישהו עשה שוק, ומישהו הרוויח בגדול, לעתים ביטקוין הוא כמו פררו רושה, אתה טועם ומגיע לך עוד ועוד ועוד טעמים טובים ומתוקים כי עשית מעשה וקבלת 10 מליון ומיד הם קפצו ל 200 מליון והחיים יפים וכייף לעשות אתכם עסקים.

"תהיו טרוריסטים של הטלפון"

וזה הקדשה ל" שב שתי דקות" (שמו שמור במערכת)

ולאלה שחסר מידע בנושא – הנה סרטון אשר תרגמנו עבורכם.

חלק 2

חלק 3

חלק 4

חלק 5

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *